Pro základní funkčnost a zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Úvod » MYSTIKA; SPIRITISMUS » Wesselman, Hank: SPIRITWALKER - POSELSTVÍ Z BUDOUCNOSTI


    

Wesselman, Hank: SPIRITWALKER - POSELSTVÍ Z BUDOUCNOSTI

img

 

Skladem: 0,00 ks
Číslo produktu: ISBN 80-85928-56-6
Nakladatel: Columbus
Rok vydání: 1998
EAN kód: 9788085928563
Hlídací pes:
Hlídací pes

S nejrůznějšími spisy pojednávajícími o "duchovních říších" či o "komunikaci s nezemskými bytostmi" se poslední dobou setkal snad každý. Staly se téměř módní záležitostí, a tak se nelze divit, že rozeznat v tom množství pravdivý a v pravém smyslu toho slova zasvěcený text je mnohdy nad lidské síly. Mnohé však může napovědět osoba autora. Je-li jím vážený profesor a mezinárodně uznávaný antropolog, člověk vědeckého myšlení a pokrokových názorů, jako právě v tomto případě, pak lze i na věci na první pohled fantastické překvapivě pohlédnout jinými očima.

SPIRITWALKER je první u nás vydanou knihou, která se směle může měřit s mystickými díly Carlose Castanedy. Po ostré hraně vědy obecně uznávané a křehkých věd duchovních převádí autor své čtenáře doslova za ruku do bizarních říší božstev a duchů, do sfér, do nichž jemu samému bylo dovoleno nahlédnout a o jejichž skutečné existenci dodnes mnozí nemají tušení.

Profesor Wesselman dlouhou váhal, zda své zážitky zveřejnit, a v očích vědeckého světa si tak vysloužit punc blázna a fantasty. Stal se totiž jedním z mála těch, kdo byli vpuštěni za hranice lidského vědomí, aby tam navázal skutečný a nezpochybnitelný kontakt s našimi vlastními potomky. S lidmi, kteří začnou žít dlouhá tisíciletí poté, co po naší civilizaci zbudou jen mlhavé vzpomínky. Jaké je poselství budoucích věků? Kam míří cesty člověka a kam se řítí svět kolem nás? A jaké je poselství, jemuž bychom z hloubi své vlastní duše měli naslouchat my sami?

Aniž by slevil z vědecké preciznosti a aniž by si činil patent na neomylnost, ponechá autor čtenáři dostatek prostoru pro vlastní úsudek. Avšak přes všechna ohromující tvrzení a šokující prohlášení, převracející naruby veškeré náhledy materialistů, zůstává překvapivě málo místa pro pochybnosti. Dveře do duchovních světů pro nás zůstávají lákavě pootevřené. Jen vstoupit...


OBSAH:

 1. Počátky setkávání
 2. První cesta: Nainoova pouť
 3. Úvahy o šamanismu
 4. Druhá cesta: Město v lese
 5. Kresby na skalách
 6. Třetí cesta: Pomocný duch
 7. Napo´opo´o
 8. Čtvrtá cesta: Moudrý had
 9. Zátoka Kealakekua
 10. Pátá cesta: Strom života
 11. Ho´omana
 12. Šestá cesta: Duchovní let
 13. Přemítání
 14. Sedmá cesta: Hranice lesa
 15. Útočiště
 16. Osmá cesta: Dáma a tygr
 17. Úvahy
 18. Devátá cesta: Lidé Ennu
 19. Setkání antropologů
 20. Desátá cesta: Šamanovo učení
 21. Sesshin
 22. Jedenáctá cesta: Kopce duchů
 23. Místní duchové
 24. Dvanáctá cesta: Kenojelačin sen
 25. Přechod

AUTOR: Hank Wessleman

ORIGINÁL: Spiritwalker: Messages from the Future

PŘEKLAD: Eva Hauserová

VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem

POČET STRAN: 320

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: