Pro základní funkčnost a zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

Úvod »DUCHOVNÍ ROZVOJ A POZNÁNÍ» Argoni, Ariana a Raven: MAGIE SEXU


        

Argoni, Ariana a Raven: MAGIE SEXU

Probuďte v sobě skryté schopnosti

img

 

Skladem: 0,00 ks
Číslo produktu: ISBN 80-85876-81-7
Nakladatel: Eminent
Rok vydání: 1999
EAN kód: 9788085876819
Hlídací pes:
Hlídací pes

Přestože jsem stále pohrouženi do svého světa, není naším cílem žádná konkrétní věc. Cílem je prostředek, neboli cesta sama. Proto jsme se také pojmenovali Argoni, neboli Argonauti, cestovatelé. Stále více si uvědomujeme, že pro člověka jsou nejdůležitější jeho znalosti a zdraví. Všechno ostatní je pomíjivé. V našich představách je hrdinou člověk, který se po těžké životní zkoušce, třeba po ztrátě majetku a přátel nebo po přestěhování na jinou část planety, dokázal opět postavit na nohy. Člověk, který pochopil, že to, co nevychází přímo z něj, je pouhá iluze. Že společenské postavení, funkce, majetkové poměry a sláva jsou pomíjivé. Jsme přesvědčeni, že toho, kdo je připraven začínat stále znovu, nemůže nic špatného potkat, protože pochopil a zpracoval zákony síly.

Řídíme se filozofií, která za základ všeho považuje neustále spojování dvou protikladných principů. Bez spojení s druhým pólem se nedá nic dokázat, ani se nedá dosáhnout pocitu štěstí. Proto klademe důraz na spojení muže a ženy, samozřejmě nejen na tělesné rovině.

Cílem této knihy je naučit se chápat zákony lidské existence. Rozebíráme zde možnost oživení skrytých regeneračních schopností svého těla pomocí sexuální síly, kterou považujeme za totožnou s primární životní silou.

Návrat ke kořenům civilizace a k přírodě nazýváme magií, ale nejsme okultisté. Nejsme ani léčitelé, prostě jen volně popisujeme svou životní filozofii. Myslíme si, že nikomu neubližujeme, pokud ovšem není zločin vydat knížku o svých životních názorech.

Vycházíme z přesvědčení, že tento svět je jednostranně mužský; chybí v něm rovnováha mezi mužským a ženským principem, což se samozřejmě projevuje jako chyby v lidském myšlení. Převažuje-li mužské myšlení, zatímco ženské myšlení se cítí být potlačováno, projevuje se to na všech rovinách, tedy i na té biologické. Duše a tělo tvoří dokonalou jednoutu, proto se jakákoliv změna na duši projeví ja těle a naopak.

Prastaré mýty mluví o léčivé síle, která se v každém z nás dá probudit cvičením sexuality. samozřejmě zde překonáváme nejtěžší tabu, které v nás bylo pěstováno po několik desítek generací. S přicházejícim novým tisíciletím se pokusíme toto tabu zrušit a vrátit se k původní myšlenkové harmonii, která pro všechny lidi představuje dlouhý život ve znamení spokojenosti a zdraví.

(Ariana a Raven)


AUTOR: Ariana Argoni, Raven Argoni

VAZBA: pevná - hardback - váz - s přebalem

POČET STRAN: 334

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: